Feragatname

Feragatname: Bu web sitesindeki bilgiler dikkatle araştırılmış ve titizlikle hazırlanmıştır. Bununla birlikte, internet ortamından sağlanan bilgilerin geçerliliği, doğruluğu ve bütünlüğü konusunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da garanti vermez. Çevre Portal kendi lehinde kasıtlılığı ispatlanmış veya ağır ihmalkarlık içeren durumlar haricinde, sağlanan bilgilerin kullanımı ya da kullanılmamasından veya hatalı ya da eksik bilgi kullanımından doğan, maddi veya ayni zararlar için herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez.

Çevre Portal önceden bildirmeden çevrimiçi içeriğini değiştirme, ekleme yapma, belli bölümlerini silme ya da birleştirme veya yayınını geçici ya da kalıcı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu site üçüncü şahıs web sitelerine ait linkler içermektedir. Bağlantılı siteler Çevre Portal kontrolünde değildir ve proje herhangi bir bağlantılı sitenin veya bağlantılı sitede yer alan herhangi bir bağlantının içeriğinden sorumlu değildir.

Coğrafi haritalar sadece bilgilendirme amaçlıdır ve uluslararası sınırların veya bölgelerin tanındığı anlamına gelmez;Çevre Portal haritaların kesinliği konusunda hiçbir iddiada bulunmaz ve burada yer alan bilgilerin kullanımından kaynaklı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yorum Yap

Bilgilendirme e-postası almak için eposta listesine üye olun!

© 2022 Çevre Portal, Çevre İş ve Sosyal Ağı