6 ay önce
94 Gösterim

Neten Çevre Danışmanlık

Çevre Yönetimi
Çevre Danışmanlık Firmaları

Neten çevre olarak 2012 yılında çıkmış olduğumuz yola yeni çalışma arkadaşlarımızın da aramıza katılması ile birlikte daha dinamik konusuna hakim uzman kişilerle birlikte büyümekteyiz.

Çevre Danışmanlık diğer bir tanımla çevre yönetim hizmeti yasal mevzuatla zorunluluk haline gelmiş olup yaşanabilir bir ekosistemi çocuklarımıza bırakabilmek için endüstriyel ve bireysel olarak gün geçtikçe uygulanması zorunlu bir kavram haline gelmiştir. Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında olan veya olmayan firmalara Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yeterliliği olan firmamız çevre danışmanlık, çevre yönetim hizmeti konusunda yetkin çalışanları ile danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çevresel Etki Değerlendirmesi ÇED kavram gereği yapılacak bir yatırımın olası çevresel zararlarının değerlendirilmesi amacı ile tüm dünyada yerine getirilen bir uygulamadır. Bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yeterliliği olan firmamız yönetmelik kapsamında ilgili raporları konusunda yetkin çalışanları ile hazırlamaktadır.

ÇED Yönetmeliği ve ilgili diğer yönetmelikler kapsamında istenilecek olan Hava Kalitesi Modellemesi uluslararası onaylanmış ve ülkemizce kabul edilen güncel AERMOD programı ile; Gürültü Dağılım Modellemesi ise SoundPLAN programı ile yapılmaktadır.

Özellikle büyük sanayi kuruluşları ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkisinde olan hava kalitesi izleme, sürekli emisyon ölçüm sistemleri ile ilgili olarak yapılan bakım, onarım, kalibrasyon, cihaz ve yedek parça temini firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Cihaz ve yedek parça temini konusunda gerek distribütörü olduğumuz markalar gerekse iş ortaklığı yaptığımız markalardan yapılmaktadır.

Atık Yönetimi kapsamında iş ortağı olduğumuz Çevre ve Şehircilik Bakanlığından lisanslı atık taşıma araçları ile alınan tehlikeli atıklar Çevre ve Şehircilik Bakanlığından lisansı olan Atık Ara Depolama, Atık Geri Kazanım firmalarında geri kazanımı ve bertarafı sağlanmaktadır.

admin
Üyelik Süresi: 6 ay
Tüm İlanları Gör
905 * * * * * * * * *
Favorilere Ekle
Karşılatırmalara Ekle
İstismar Bildir
© 2022 Çevre Portal, Çevre İş ve Sosyal Ağı